En tidning för alla medlemmar

Fritidsmagasinet Caravan är en tidning som vänder sig till alla medlemmar i Caravan Club. Det är Sveriges största tidning med mobil fritid som tema. Inga andra facktidningar är ens i närheten av våra upplagesiffror!

Publicerad2020-12-18

Riksordförande Börje Svärdström summerar läget efter ett turbulent år. – Samtidigt som omvärlden hukar under corona-pandemin har campinglivet blivit ett ljus i tunneln för allt fler människor. Det märks inte…

Detta är en låst artikel. Logga in eller bli medlem för att fortsätta läsa.

Hela artikeln och alla bilder visas för medlemmar i Caravan Club.

Bli medlem du också för att ta del av alla förmåner i vår förening.

Bli medlem


Är du redan medlem?

Logga in för att läsa och visa all text och bild.

Logga in

Uppdaterar…
  • Inga produkter i varukorgen.