Caravan Clubs största sektion

När Massimo Johansson tillträdde som ordförande för Caravan Clubs Stockholmsektion var han relativt ny i föreningen. Tack vare arbetsliv med höga krav och tidigare engagemang i föreningslivet vågade han anta utmaningen att leda Caravan Clubs största sektion med 4 500 medlemmar.

Publicerad2022-02-10

– Vi är en stor ideell förening med fem kommersiella verksamheter, säger Massimo och konstaterarar att kombinationen ställer stora krav. Foto: Ingimage   Hjullastare efter köpstopp Mycket har hänt under…

Detta är en låst artikel. Logga in eller bli medlem för att fortsätta läsa.

Hela artikeln och alla bilder visas för medlemmar i Caravan Club.

Bli medlem du också för att ta del av alla förmåner i vår förening.

Bli medlem


Är du redan medlem?

Logga in för att läsa och visa all text och bild.

Logga in

Uppdaterar…
  • Inga produkter i varukorgen.