Caravan Clubs största sektion

När Massimo Johansson tillträdde som ordförande för Caravan Clubs Stockholmsektion var han relativt ny i föreningen. Tack vare arbetsliv med höga krav och tidigare engagemang i föreningslivet vågade han anta utmaningen att leda Caravan Clubs största sektion med 4 500 medlemmar.

Publicerad2022-02-10

– Vi är en stor ideell förening med fem kommersiella verksamheter, säger Massimo och konstaterarar att kombinationen ställer stora krav. Foto: Ingimage   Hjullastare efter köpstopp Mycket har hänt under de få år som Massimo hållit i ordförandeklubban. För att få ordning på finanserna infördes under en period inköpstopp. Det gav resultat och under 2020…

Detta är en låst artikel. Logga in eller bli medlem för att fortsätta läsa.

Hela artikeln och alla bilder visas för medlemmar i Caravan Club.

Bli medlem du också för att ta del av alla förmåner i vår förening.

Bli medlem


Är du redan medlem?

Logga in för att läsa och visa all text och bild.

Logga in

Uppdaterar…
  • Inga produkter i varukorgen.