Julbord för campare

Traditionella julbord kräver stora kylskåp, massor av ingredienser och arbete. Ett rymligt kök med bra spis och diverse matberedare och maskiner gör förberedelserna enklare. Det blir klart annorlunda om du vill campa över jul.

Publicerad2020-12-18

Kocken Linda Abrahamsson, har satt samman ett unikt julbord för campare. Julsmakerna finns där, men både förberedelser och omfattning är anpassade till förutsättningarna i en husvagn eller husbil. Läs artikeln…

Detta är en låst artikel. Logga in eller bli medlem för att fortsätta läsa.

Hela artikeln och alla bilder visas för medlemmar i Caravan Club.

Bli medlem du också för att ta del av alla förmåner i vår förening.

Bli medlem


Är du redan medlem?

Logga in för att läsa och visa all text och bild.

Logga in

Uppdaterar…
  • Inga produkter i varukorgen.