Julmarknad med smak och tradition

Falbygdens Osteria bjuder till julmarknad med smak och tradition.

Publicerad2021-12-31

En Klevaost som har lagrats i 24 månader, en källarlagrad ädelost, hemstickade lovikavantar och tomtebyar som får barnaögon att glittra. På Falbygdens osteria firas julen med smak och tradition. Drygt 200 olika sorters ost. Närproducerade delikatesser och omsorgsfullt tillredda läckerheter från fjärran platser. På Falbygdens osteria samsas Morfars päronkonjak, som smaksatts i företagets ostkällare, med…

Detta är en låst artikel. Logga in eller bli medlem för att fortsätta läsa.

Hela artikeln och alla bilder visas för medlemmar i Caravan Club.

Bli medlem du också för att ta del av alla förmåner i vår förening.

Bli medlem


Är du redan medlem?

Logga in för att läsa och visa all text och bild.

Logga in