Tillsammans skapar vi din medlemstidning

Fritidsmagasinet Caravan nystartar. När Håkan Johansson slutar som redaktör står ett nytt redaktionsråd redo att ta över Sveriges största och äldsta specialtidning för alla som älskar livet i och omkring husvagn och husbil.

Publicerad2021-09-09

Vid ett första möte sattes målet: Fritidsmagasinet ska vara en innehållsrik, varierad tidning med något för alla. – Jag vill att Fritidsmagasinet ska vara något som medlemmarna längtar efter, säger Roger Hansson, ordförande Caravan Club of Sweden. – Vi ska ha med nyheter som rör trafik och säkerhet, nya lagar och regler och allt annat…

Detta är en låst artikel. Logga in eller bli medlem för att fortsätta läsa.

Hela artikeln och alla bilder visas för medlemmar i Caravan Club.

Bli medlem du också för att ta del av alla förmåner i vår förening.

Bli medlem


Är du redan medlem?

Logga in för att läsa och visa all text och bild.

Logga in

Uppdaterar…
  • Inga produkter i varukorgen.