Hobby Optima Ontour Edition FV65 GE

En halvintegrerad husbil på Fiat-chassi för under en miljon kronor hör inte till vanligheterna längre. Nya Hobby Optima Ontour Edition V65 GE har dessutom en väl tilltagen lista på extrautrustning. Mycket husbil för pengarna, helt enkelt.

Publicerad2024-04-05

  Specialutrustad Hobby till superpris Hobby lanserar nu en ny välutrustad specialversion av Optima Ontour byggd på Fiat-chassi. Kompakt, men ändå rymlig och till ett synnerligen konkurrenskraftigt pris. Optima Ontour…

Detta är en låst artikel. Logga in eller bli medlem för att fortsätta läsa.

Hela artikeln och alla bilder visas för medlemmar i Caravan Club.

Bli medlem du också för att ta del av alla förmåner i vår förening.

Bli medlem


Är du redan medlem?

Logga in för att läsa och visa all text och bild.

Logga in

Uppdaterar…
  • Inga produkter i varukorgen.