Nordens största tillbehörsgrossist i fritidsbranschen

KAMA Fritid är den största tillbehörsgrossisten för fritidsprodukter i Norden. Försäljningen ökar med intresset för camping och efter flytt till nya mer ändamålsenliga lokaler på Torsvik utanför Jönköping ges möjlighet till ytterligare utökning av verksamheten.

Publicerad2022-02-10

Försäljningen sker genom 300 fristående husvagns- och husbilsåterförsäljare i Sverige, Norge och Finland. KAMA Fritid är en renodlad grossist som endast säljer till återförsäljare. Hos oss på KAMA arbetar 32…

Detta är en låst artikel. Logga in eller bli medlem för att fortsätta läsa.

Hela artikeln och alla bilder visas för medlemmar i Caravan Club.

Bli medlem du också för att ta del av alla förmåner i vår förening.

Bli medlem


Är du redan medlem?

Logga in för att läsa och visa all text och bild.

Logga in

Uppdaterar…
  • Inga produkter i varukorgen.