Goda skäl att fira Knaus

Den stora tyska husvagns- och husbilstillverkaren Knaus fyller 60 år och firar med tre fordonsserier i jubileumsutförande: en husbil, en campingbuss och en husvagn. Vi tittar lite närmare på den delintegrerade husbilen Knaus Sky Wave 650 MF 60 Years.

Publicerad2021-04-02

Gemensamt för hela jubileumsprogrammet är en hög utrustningsnivå som standard och – naturligtvis – en klart fräckare färgsättning än original. Den skimrande blå hytten signalerar vida vidder och frihet lång…

Detta är en låst artikel. Logga in eller bli medlem för att fortsätta läsa.

Hela artikeln och alla bilder visas för medlemmar i Caravan Club.

Bli medlem du också för att ta del av alla förmåner i vår förening.

Bli medlem


Är du redan medlem?

Logga in för att läsa och visa all text och bild.

Logga in

Uppdaterar…
  • Inga produkter i varukorgen.