Påkostad boogivagn med läcker interiör

Förhandstitt: Hobby 660 WQM Maxia 2022. Med sin nya toppserie Maxia tar Hobby ett rejält kliv framåt, både vad gäller kvalitet och design. Modellen 660 WQM är en exklusiv parvagn som drar uppmärksamhet till sig, inte minst på grund av det rymliga frontköket.

Publicerad2022-02-10

Bildtext: Minikulhamrad plåt, svarta alufälgar och mörkgråa dekorfält. Hobbys förra toppserie Premium har inför modellåret 2022 ersatts med Maxia. I instegsklassen och i mellanklassen har Hobby många storsäljare, så målet…

Detta är en låst artikel. Logga in eller bli medlem för att fortsätta läsa.

Hela artikeln och alla bilder visas för medlemmar i Caravan Club.

Bli medlem du också för att ta del av alla förmåner i vår förening.

Bli medlem


Är du redan medlem?

Logga in för att läsa och visa all text och bild.

Logga in

Uppdaterar…
  • Inga produkter i varukorgen.